Про нас

Компанія «DENIZ MARITIME LTD» була заснована для надання послуг з відбору висококваліфікованих, освічених і досвідчених членів екіпажу для роботи на різних типах судів. Усі наши моряки відповідають вимогам STCW’95 відповідно до правил і норм IMO / ISPC / ISM.
Наша компанія працює згідно з усіма вимогами MLC 2006 Сертифікації і дотримується вимог Національної Ліцензії.

Наша команда висококваліфікованих менеджерів займається підбором найбільш підходящих кандидатів для різних типів суден, таких як: Балкера, Контейнервози, Танкера, Офшорний флот, згідно з вимогами Судноплавних Компаній.

Ми зібрали найкращих фахівців для можливості конкурувати на робочому ринку.

Ми зацікавлені у співпраці з Вами.

ДО УВАГИ МОРЯКІВ! У зв’язку з частими випадками шахрайства, просимо Вас бути пильними! До Компанії почала надходити інформация про деякого Владислава, який під виглядом співробітника Deniz Maritime пропонує послуги з працевлаштування за певну фінансову винагороду, надалі роботу не надаючи. Можливі контакти Шахрая: +38096 194 06 51. Будьте обережні! Всі консультаційні полсуги, підписання та оформлення документації проходять ВИКЛЮЧНО в офісі Компанії Deniz Maritime Ltd., за адресаою вказаною в Контактах. Так само, будь-яка інформація, щодо робочих пропозицій, здійснюється тільки з офіційних номерів Компанії, які надані на офіційному сайті.

license_deniz_maritime_en attestation